Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes vagyok,7,5 hónapos, és...

Terhes vagyok,7,5 hónapos, és vízszerű folyadék jött a mellemből. Terhesség alatt ez normális lehet? Tudom, hogy terhességen kívül magas prolaktin szintet jelezhet, de terhesség alatt mi a magyarázat?

Figyelt kérdés
Csak az válaszoljon, aki arról tud valamit, hogy terhesség alatt ez mit jelent, olyan ne, aki a terhességen kívüli tünetről írna. Köszi!

2019. júl. 26. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Előtej.
2019. júl. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Előtej, totál biztos, ilyenkor jelenik meg. A későbbi tejmennyiségre nézve nem jelent semmit egyébként.
2019. júl. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a gyors válaszokat! Az nem gond, h teljesen vízszerű (max kicsit sűrűbb), és semmi tejre emlékeztető nincs benne? :)

Köszi előre is!

2019. júl. 26. 15:36
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez ilyen. Szülés körül, vagy már előtte is lehet fehéres, sőt, szüléskor sárga, aztán több sárga, (ez lesz majd a kolosztrum, tele van immunanyaggal) és a baba pár napos kora után lesz fehér. Olyankor is vannak vizesebb részek benne, a szoptatás elején és sürübb egész fehérek, a szoptatások égén.
2019. júl. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2019. júl. 26. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!