Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betéttel a tengerben lehet bajom?

Betéttel a tengerben lehet bajom?

Figyelt kérdés
Először vagyok tengerparton és ahogy ideertunk megjott. Nem akartam bemenni a vízbe csak napozás céljából mentem le a strandra. Van egy gumimatracunk és felfekudtem ra. Beleborultam a vízbe de már mélyen voltam sok idő volt menni. Anyukám az mondta nem lehet bajom ha bent maradok szvl maradtam meg egy órát a vizben. LEHET VALAMI BAJOM??

2019. júl. 26. 22:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Akár lehet bajod is. Mondjuk ilyenkor sokkal fogékonyabb az ember a fertőzésekre. Betét meg hamar átázik az nem fürdésre való. Ha fürdeni akarsz, tampont használj.
2019. júl. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Fúúúúj, de igénytelen. Más meg fürödjön a véres pitsád után. 🤮🤮🤮
2019. júl. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Pár napig hanyagold a fürdést. Nem egészséges.
2019. júl. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Neked jó érzés volt így fürdeni? Ha megjön én itthon fekszem egy gombócba kuporodva annyira fáj, és annyira élni nincs kedvem. Kiráz a hideg attól, hogy ilyenkor betéttel!! a tengerben lubickoljak. Nagyonnagyon igénytelen. És egészségre ártalmas is.
2019. júl. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Undorító!! 🤮 Mások is vannak a tengerben és az igénytelenséged miatt a te véredben fürödjenek?! Gratulálok neked is és anyukádnak is! 👏🏻
2019. júl. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Betéttel nem igazán kellene strandolni, használj mini tampon, azzal mehetsz vízbe. Anyudnak is van baj a toronyban, ha szerinte ez így rendben van.
2019. júl. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Egyrészt a betét 10 másodperc alatt átázik. A véredből semmit nem szív fel innentől. Ha téged nem zavar, hogy fertőzést kaphatsz meg tiszta vér lesz a fürdőruhád és mikor kijössz is jóeséllyel folyik végig a lábadon a vér akkor jó fürdőzést. De a betét az nem tudom miért kell ehhez? Nincs funkciója, csak ki fig esni a bugyidból mert elereszt a ragasztása és undorító szemétkent fog lebegni a vízben. Csak mellesleg jegyzem meg, hogy a tengerben állatok is élnek. Köztük rahadozók. Cápa ugyan ritka a strandok közelébe de én vérezve tuti nem kozkaztatnám, hogy belém harapjon valami. Igenytelen is amit csinálsz. Minitamponnal fürödhetnél kozkázatmentesen. Miért nem azt használod? Szűzlanyoknak is felmegy.
2019. júl. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Ennyitől talán nem lesz,de gondolom nem is akarsz rendszert csinálni belőle.És anyud is úgy lehetett vele,hogy,ha már beleestél a vízbe maradj kicsit,mert,ha jól értem véletlen kerültél a vízbe.
2019. júl. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
15%

Igénytelen.

De nem ez a legnagyobb baj a vér szaga nem hoz szerencsét a tengerben..

2019. júl. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
7. Voltam pontozz le nyugodtan attól még igaz amit írtam. Ha fejsimogatasra vágysz a hülyeseghez akkor azt írd ne tanácsot kérj. 😝
2019. júl. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!