Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, a ti hormonjaitok is...

Lányok, a ti hormonjaitok is megszédülnek menstruációkor?

Figyelt kérdés
Folyton hangulat ingadozásaim vannak ,csoki ehetnékem és ilyenkor mindig kismama szeretnék lenni . Ha nagyon rámtör ki kell tömni a felsőmet ,hogy legyen pocakom és rámjön a sírva nevetés , hogy milyen jó lesz ha majd én is babát várok . Más is van így menszeszkor,vagy csak én vagyok ilyen "gyerekes " ?

2019. júl. 27. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj! Nem csak a te hormonjaid csapnak őrületes bulit ilyenkor. Az enyéim is. De kegyetlenül.
2019. júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én nem csinálok ilyen hülyeséget
2019. júl. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én előtte kb. egy napig semmi értelmeset nem tudok csinálni, 0 motivációm van, aztán egy napig hasmenésem, aztán megjön és még egy napig görcsöl (de arra már jó a görcsoldó). Anya és a tesóm ugyanerről számolt be. Ez ilyen. Kismama én állandóan szeretnék lenni, nem csak ilyenkor, de szerencsére az lassacskán esedékes is lesz :-)
2019. júl. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A baba dolog azért kicsit fura számomra, de amúgy igen,olyan hangulatingadozásaim vannak, hogy néha kikészít. Most pl.2 napja bőgök minden baromságon, akár jó, akár rossz. Meg általában evés rohamaim is vannak, mondjuk azt elég jól tudom kontrollálni.
2019. júl. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére a felsoroltak nem jellemzőek rám, viszont mindig fáradt vagyok, és sok szeretgetésre vágyom.
2019. júl. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kissé feszült tudok lenni előtte napokban, de a kérdésben felsoroltak egyáltalán nem jellemzőek rám. Szerencsére.
2019. júl. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat ! Tudom dilisnek tűnök ,de valószínűleg azért érint ennyire érzékenyen a téma ,mert Pcos és cukorbetegségem van ,és két orvos mondta meg már 18 éves koromban ,hogy ne nagyon reménykedjek ,mert nekem nem lehet babám. Kicsi az esély. Valószínűleg ez hat ki tudat alatt és a menszesz hormonok ,pedig még rátesznek egy lapáttal. Most 25 éves vagyok.
2019. júl. 27. 20:48
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Van párod, kérdező?

Csak mert anyósomnak is mindig mondták az orvosok, hogy meddő. Most van három fia, és abból jött rá, hogy mégis lehet babája, hogy az első megfogant, pedig nem is tervezték.

2019. júl. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy két orvos ezt mondta, idővel még megpróbálhatod. Ismerek olyan nőt én is, akinek szintén ezt mondták, mégis van két szép gyermeke, szóval ne add fel!
2019. júl. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!