Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Enyhén barnás folyás az 5....

Enyhén barnás folyás az 5. héten - progeszteron hiány?

Figyelt kérdés
A nem várt napján (07.23) vetettem labort, a hcg 577 volt, a progeszteron 65-ös. Tegnap meg ma nagyon enyhe barnás folyásom volt, inkább sárgásbarna, csak a wc papíron vettem észre, annyi nem volt, hogy a bugyimba jusson. Aggódnak e miatt? Jövő utáni hét szerdán mennék dokihoz.

2019. júl. 28. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha meg fennáll este is sétálj be ügyeletre .mondd hogy véreztél így rád néznek.nehogy baj legyen.de remélem már megoldódott a problémád.jó egészséget könnyű terhességet s gyors szülést kívánok :)
2019. júl. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bár azt mondta a doki, a 65-ös jó, de azért felírt progeszteront. Uh-t nem csinált, mert még korán vagyunk, hogy látszódjon valami
2019. júl. 29. 20:57
 3/4 anonim válasza:
Mi lett vègül kedves kèrdező a babàval?
2023. máj. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Később már pirosan is pecsételtem, tp-re is kellett mennem. Később ultrahangon kiderült, hogy lent tapad a lepény, azért volt, de idővel feljebb került és megszűnt a vérzés, a szülés rendben zajlott.
2023. aug. 16. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!