Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár napja váltottam fogamzásgá...

Pár napja váltottam fogamzásgátlót. Kombinált gyógyszerem volt (Ditinell) magasabb ösztrogéntartalmút kaptam helyette, Altforalle. Valaki szed ilyen fogamzasgaltot?

Figyelt kérdés

Az arcomon pattanasok jelentek meg,ami elotte nem volt jellemzo,de elég rendesen. Nagyon ronda.

Elég drága gyógyszer volt ez is,mint az előző. Fogalmam sincs mit tegyek.

Mit javasoltok?


2019. júl. 28. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azt javaslom, hogy jelezd minél előbb a nőgyógyásznak, és ezt a fajtát hagyd el mielőbb.
2019. júl. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! 19 éves lány vagyok, 9 hónapig szedtem az Altforalle fogamzásgátlót. Az első hónapban 2x 10 napig menstruáltam, össze-vissza, a melleim majd' leszakadtak, szédültem, gyenge és sápadt voltam. Majd kb. 3 hónapig minden oké volt, később feltűnt, hogy sokkal ingerlékenyebb, depressziósabb vagyok, zabarohamaim voltak, majd a tabletta pontos szedése mellett előbb jött meg, volt, hogy 7-8 nappal a kelleténél, úgy, hogy végig véreztem egészen a megvonásosig... majd abbahagytam, miután összesen kb. 10-13 kg-t híztam tőle, teljesen tönkretett... most pedig 2 hónappal az abbahagyása után mindenféle alternatív módszerrel próbálom meghozni a menstruációmat, mert már egy hete késik..


Igaz, a nővérem is ezt szedi 3-4 éve, neki állítólag nincs panasza, embere válogatja, de személy szerint bánom, hogy nem hagytam az első hónap után.. bánom, hogy egyáltalán hormonnal befolyásoltam a testem normális működését. :(

2019. aug. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!