Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandó wc-re járás már egy...

Állandó wc-re járás már egy éve! Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

Sziasztok . Egy évvel ezelőtt sok kávét és cukrot ettem, és visszatartottam egy előadás miatt, onnantól másnap 20 percenként kikellet mennem. Ez alatt volt, hogy javult és hosszabb ideig vissza tudtam tartani, de amikor édességet agy túl sok szénhidrátot eszem megint 5-20 perceként kell kimennem pisilni. Talán a mozgás szegény életmódnak is köze van ehhez, de más tünete nincs.

Nem fáj , nem éget , nem véres a vizeletem.

A legutbbi labor edeményem ez volt :

pH 5,5

Fajsúly 1025

Vizelet üledék 6-8 fvs,bakt.


Voltam nőgyógyásznál, urologisnálál , szettem antibiotikumot, urovaxont, ittam gyógyteát , candida elleni kúpok , e semmi.


Én még a medencefenék gyengeségre és az izulin rezintenciára tudok gondolni ...


VALAKI aki szintén mindent megpróbált aztán jött az áttörés?

VAGY valakit tok javasolni aki a megfelelő kezelést javasolja az ilyen reménytelen helyzetekben?



2019. júl. 29. 12:56
 1/8 A kérdező kommentje:
amúgy nem vagyok kövér 170 cm 53 kg nő vagyok .
2019. júl. 29. 12:58
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szervezet kidobja salakot , természetes ha sokat iszol ürül . Finomliszt cukor csoki helyett természetes nem ipari dolokra válts , inkább méz teljeskiőrlésű termékek szüretlen facsart levek nyers termések .
2019. júl. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ha egyértelműen az evéshez tudod kötni a gyakori vécézést, akkor ez nagyon valószínűleg cukorbetegség vagy legalábbis kezdődő cukorbetegség lesz. A vércukrodat nem nézetted még meg?
2019. júl. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A vércukor szintem úgy tudom rendben van de eddig csak ujjbegy szúrás-mérés által állapítottá meg.
2019. júl. 29. 22:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Le kell mérni és feljegyezni az alkalmanként ürített vizelet mennyiségét.
2019. aug. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Stressztől is lehet. Uhd volt?
2019. aug. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha tudnál hízni egy kicsit, akkor rendbe jönne ez a problémád. Nekem is ez van, ha lefogyok.
2019. aug. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves #6-os Mi is az az UHD (orcosilag )? Volt hólyag meg vese ultrahang de semmi..


Kedves #7-es az előtt is tök vékony voltam normál súllyal..nem hiszem, hogy ez lenne a probléma.

Elmondanád saját tapasztalatod ?

2019. aug. 4. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!