Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előfordult már hogy nagyon...

Előfordult már hogy nagyon rossz helyzetben jött meg?

Figyelt kérdés
Ha igen hol? Hogyan lett megoldva?

2019. júl. 30. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Suli. Ora kozben.

Osztalytarsamtol kertem egy betetet es kimentem a mosdoba

2019. júl. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Betétfétises, sicc már!
2019. júl. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig nagy megkönnyebülés, amikor megjön, tehát nem igazán tud rossz helyzetben jönni, illetve bármikor is jön meg, akkor örülök neki. Betét mindig van nálam, szóval nem érhet felkészületlenül.

Talán két ilyen eset volt, de az is csak azért jött ki roszul, mert tampont kellett használnom.

Egyszer egy egész hétvégés házi buliban volt. Tudtam, h meg fog jönni, keszültem is betéttel, csak éppen az történt, h a cuccaim a csomagtartóban maradtak, és a kocsival elmentek valakik elé. Persze nekem rittig abban az egy órában kellett, h megjöjjön, betétet meg semelyik lány nem használt, így kénytelen voltam tmpont használni. Emlékszem, volt vagy 3 óra, mire annyira megtelt, h ki bírtam venni, utána meg egyből helyre is állt a dolgok rendje.


A masik ilyen alkalom Kékestetőn volt.Az akkori párommal, a tesójával, és a barátnőjével felmentünk a Mátrába egy hétvégére. Vasárnap reggel elhagytuk a szállást, elindultunk Kékesre. Ott kitaláltuk, h menjünk fel a TV-toronyba. Kocsit lent hagytuk a parkolóban, én meg a mai napig nem tudom, h miért, de benne hagytam a táskám, csak a telefonom, meg a cigim vittem. Körbenéztünk mindent a nyitott erkélyről, a srácok meg kitalálták, h kávézzunk egyet egy szintel lejjeb. Így is volt, majd kavé után kiszaladtam a mosdóba, akkor láttam, h a tisztaságim kicsit pecsétes, meg amikor megtöröltem magam, a papír is elég gyanús színű. Hirtelen nem is tudtam mit kéne csinálni, a kocsiig biztos nem értem volna le így ott kuporogtam a wc-n miközben már néhany csepp vér is lepottyant, aztán vegülis írtam egy üzit a pasimnak, h küldje már be csajszit, mert van egy kis gáz. Mikor bejött, mondtam neki mi a szitu. Persze ő is tampont használt, ráadásul nem is a kisebb fajtából. :/ Annyira nem örültem neki, de jobb híján be kellett érnem azzal. Alig vártam, h megszabadulhassak tőle, hál istennek aránylag gyorsan megtellt, már ahhoz képest, h mekkora volt bontatlanul is az a tampon. Kicsit aggódtam, h hogy szedem majd ki, de végülis sima ügy volt. Picit azért összekent pár helyen miközben vettem ki, de arra már ott volt a betét és utána már egyből más lett a hangulatom, és tök jó hangultban telt a nap hátralévő része is.

Szóval nekem nem a vérzéssel volt bajom, nem is a helyszínnel, helyzettel, együl csak azért volt rossz az egész, mert volt bennem egy-egy tampon, amit ki nem állhatok, és idegesítő már maga a tudat is, h ott van bennem, az meg még különösen, ha a cérnája csikizi a combomat...

32/n

2019. aug. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Középiskolás koromban táncórán. Csupa vér lett a nadrágom (még szerencse hogy fekete naci volt), és bár kaptam betétet az egyik csoporttársamtól, hazafelé le se mertem ülni a vonaton nehogy olyan legyen az ülés. Nagyon beparáztam. Végül hazaértem, lefürödtem és örök életre megtanultam hogy figyeljem a testem jelzéseit.

33/N

2020. júl. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!