Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan küzdhető le a fehér...

Hogyan küzdhető le a fehér köpeny szindróma?

Figyelt kérdés
26 hetes kismama vagyok. Mindennap három alkalommal mérem itthon a vérnyomásomat, mindig jó, sőt néha még alacsonyabb is. Viszont, ha orvoshoz kell mennem, akkora a stressz rajtam, hogy ott mindig 140/90 körül mérnek. Ha hazajövök és megnyugszom, újra normális az érték. Már kétszer voltam EKG-n, ahol minden rendben volt. A vérkép, a vizelet, a cukor tökéletes. Az ultrahangon is látszik, hogy szépen fejlődik a baba. Nem is érzem magam rosszul. Sokat se híztam. Csak emiatt, hogy a rendelőben mindig magasabb a vérnyomásom, azzal ijesztgetnek, hogy be kell feküdni a kórházba. Ezért szeretném ezt kiküszöbölni valahogy. Van valakinek tapasztalata, tippje?

2019. júl. 30. 23:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Orvosok tudják hogy van ilyen szindróma. Esetleg ha jegyzed az otthoni vérnyomás értékeket, és bemutatod neki akkor nem hiszem hogy probléma lenne.
2019. júl. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelezhetnek kórházban fekvésre, önrendelkezési jogod van.
2019. júl. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!