Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon ez terhesség?

Erik89 kérdése:

Vajon ez terhesség?

Figyelt kérdés

Páromnak mostanában sokszor van hogy görcsöl a hasa a méh körül, gyakran jár WC-re pisilni és mintha kicsit többet enne.

Nincs álandó megkívánt étele, csak úgy spontán kiván meg kajákat, egy alkalommal említette hogy kicsit fáj a melle.

Utoljára kb. Két vagy háromhete is van hogy rendesen megjött neki, tudom teszt lenne a helyes és biztos, de én nagyon szeretnék még egy gyereket, és félek a negativ eredménytől.



2019. júl. 31. 06:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha két- három hete jött meg neki kizárt hogy terhes legyen vagy legalábbis ilyenkor még nincsenek tünetek. A teszt is korai lenne mert még nem mutatja ki. Lehet hogy inkább peteérése van, ha babát szeretnétek akkor hajrá, szurkolok hogy sikerüljön!
2019. júl. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos tuti nem az, megcsináltuk a tesztet! :(
2019. júl. 31. 08:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Az oké, ha teszteltetek, de rosszkor. Ha 2 vagy 3 hete jött meg utoljára, akkor most kéne sokat akcióznotok és 2 vagy 3 hét múlva tesztelni.

Nekem az első jelek olyanok votak, hogy hulla fáradt voltam. Amikor nem a munkahelyemen voltam, akkor aludnom kellett. Haza jöttem, elaludtam a kanapén. Haza jött a férjem, vacsoráztunk együtt, letussoltam, és mentem aludni. Általában nem kívántan semmit, majd jött egy ooyan inger, hogy 'éhen halok, már arra sincs időm, hogy szendvicset csináljak...' de, mire odaértem, hogy egyek, már el is múlt. Nem görcsölt semmim, nem fájt semmim, nem nőtt semmim.

2019. aug. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!