Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen fogamzásgátló módszer...

Milyen fogamzásgátló módszer van meg, amit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
A problémam az hogy allergiás vagyok az óvszerre, par hónapja elkezdtem fogamzásgátló tablettát szedni de abba szeretném hagyni mivel eléggé rosszul vagyok tole. Milyen mas védekezési módszert tudtok ajánlani ami biztonságos?
2019. júl. 31. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Allergén óvszert nem probáltad még?
2019. júl. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
pharmatex krém
2019. júl. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Qrválkodás abbahagyása nem opció?
2019. júl. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Fogamzásgátlót semmiképpen nem ajánlanám.két barátnőm hosszú távon szedett az egyiknek májrák javan a másiknak mellrákja.26 ev körüliek
2019. júl. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként írom!


- spirál

- pesszárium

- spermaölő gél

- anal és oral

- anti allergén óvszer


És még 2 dolog!


1.: SOK féle gyógyszer van.

2.: A gyógyszer NEM véd a betegségektől! És igen, a pasid akkor is lehet beteg, ha Armaniban jár, havi 800.000 forintot keres, és naponta 3X fürdik!

2019. júl. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Válts gyógyszert, a pharmatex lutri, a mellettem szülő anyuka is pharmatexet használt :)


De tény, hogy az óvszer az egyetlen, ami a betegségektől is véd, illetve azonnal látod, ha gond van vele. Szerintem van antiallergén belőle, olvass utána!

2019. júl. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
A pharmatex teljesen biztonságos ha MINDEN-t betart az ember, abból lesz a baba, ha elcseszik alkalmazást
2019. júl. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!