Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért kell elmenni esemény...

Miért kell elmenni esemény utáni tabletta után kontrollra?

Figyelt kérdés
Két hete voltam felíratni ilyen tablettát, baleset következtében. Ott azt mondták, hogy csak menjek vissza majd (a gyógyszerre pedig az volt írva, hogy érdemes 2 het utan visszamenni). Se a betegtajekoztatoban, se interneten nem találom, hogy erre miert van szükség. Ha egyszeruen csak azert, hogy megnézzék jol vagyok-e, akkor nyilván nem mennek vissza. Ennyi ido utan meg ugysem mutatna ki semmit az ultrahang ha terhes lennék. Továbbá meg az ideje sincsen annak hogy megjojjon, ezert teljesen nem ertem miert kene odamennem.
2019. júl. 31. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Hogy történt a baleset? Csak okulásképp.
2019. júl. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%

1.: Hogy biztosan nem vagy-e viselős.

2.: Hogy nem okozott-e bajt a bogyó.

3.: Nem mindegy? Menni kell, és kész!

2019. júl. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Akkor mit rinyalsz? Nem mesz es kesz.
2019. júl. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem C vitamin.


Milyen baleset történt?

Elszakadt a gumi vagy beleestél egy farokba?

2019. júl. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mivel azt írtam hogy baleset tortent és nem azt hogy nem védekeztünk, ezért lehet sejteni, hogy elszakadt és nem pedig “beleestem egy farokba”.
2019. júl. 31. 13:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Max csinálj egy tesztet. Ha nincs baj, minek menni.
2019. júl. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Orvos vagyok, egy szimpla terhességi tesztet kell csinálni két hét után (hátha nem hatott) , meg fel kell készülni arra, hogy felborítja a ciklust. Egyébként nevetségesek a kollégák sokszor ebben az eseményutáni témában. Fel kell írni, ha valaki kéri, el kell mondani azr, amit most kb két mondatban leírtam és ennyi. Nyugaton ezt kb. úgy tudod venni, mint a cukorkát (az meg a másik véglet).
2019. júl. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Én atomfizikus vagyok és elég megvárni amíg a fejlődő magzat elemi részecskéi a kvantum tunneling (alagúthatás) elvén kívülre kerülnek belőled. Csak pár milliárszor milliárd év....
2019. júl. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%-osnak igaza van. Ha nincs bajod, nem kell semmiféle kontroll. Minek? Ha nem jön meg a vérzésed időben, akkor tesztet kell csinálni. Nőgyógyászaton dolgozom, ezer meg egy esemény utánit írtam fel, de még sosem hívtam vissza senkit csupán emiatt kontrollra. És a kollégáim sem:D
2019. júl. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hú, de sok orvos van itt! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
2019. júl. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!