Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 5 napja késik a menstruációm....

5 napja késik a menstruációm. Mi lehet a háttérben? 18/L Többi lent

Figyelt kérdés

5 napja késik a menstruációm és eddig egy terhességi tesztet csináltam ami negatív lett. Párommal mindig védekezünk, viszont gyógyszert nem szedek. Tüneteim igazából nincsenek, csak annyi, hogy a mellem egy kicsit nőt, de mivel fejlődő szervezet vagyok és természetesen volt már rá példa hogy menstruáció közelében ugyanúgy nőt, ezért akkora feneket nem kerítek e köré.

Ti mit gondoltok erről? Más állhat a háttérben?

A válaszokat előre is köszönöm!



2019. júl. 31. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
14%
Én csinálnék még egy tesztet, utána elmennék nőgyógyászhoz.
2019. júl. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
5 nap késés semmi. Nőgyógyászhoz totál felesleges most menni. Majd ha 40-50 napja késik, akkor esetleg...
2019. júl. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezer és egy oka lehet amiért késik. Ha a tesztek negatívak lesznek ( én csinálnék pár nap múlva megint) akkor nem hiszem hogy terhesség na de persze láttam már olyan ismerőseim körébe hogy a tesztek nem mutatták ki neki de hónapokon keresztül nem volt esze orvoshoz menni. Ha nem jön meg ebben a hónapban én azt javaslom menj orvoshoz. Nem kell egyből szaladgálni csak mert 5 napja késik úgy hogy egyéb panasz nincs.
2019. júl. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy hetes késésnél csinálj egy újat, ha akkor is negatív és még az után pár nappal sem jön meg akkor menj el orvoshoz. A nagyobb vagy feszültebb mellek a menstruáció előtt is jellemzőek de több féle terhességhez hasonló tünet jelentkezhet előtte (premenstruációs szindróma)
2019. nov. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!