Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet és kihez fordulhat...

Mitől lehet és kihez fordulhatnék?

Figyelt kérdés

Mindig is görcsöltem menstruáció első napjaiban, az utóbbi pár hónapban viszont elviselhetetlennè vált. Tegnap jött meg és konkrétan az ájulás határán voltam annyira fájt, bevittek az ügyeletre ahol konkrétan kiröhögtek, hogy ez miatt bejöttem és ezzel úgysem tud senki semmit csinàlni, szedjem a fájdalomcsillapítókat, nőgyógyász sem fog mást mondani(hozzáteszem nagyon jól bírom a fájdalmat, tehat nem az van hogy a hisztis kislány pár görcstől az ügyeletre rohangál)

Tényleg normális ez és nincs megoldás? Csomó féle fájdalomcsillapítót próbáltam, nem használ egyik sem. Valaki jár(t) hasonló cipőben, esetleg van valami bevált módszer a fájdalom ellen?

21l



2019. aug. 2. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
3x50 mg Cataflam + 2x40 mg Noacid kombináció működik az esetek 99%-ában.
2019. aug. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne segithetne nőgyógyász. Lehet pl endometriózisod, vagy miómád, ami okozza, lehet fel nem ismert fertőzésed ami az alap görcsöket erősíti, menj nődokihoz és vizsgáljanak meg. Ultrahang is!
2019. aug. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Almaecet, csalántea, csalánlé-ülőfürdőnek görcsoldásra!
2019. aug. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem minden menstruációm ilyen. 2 Xilox+2 80mg nospa+melegítő párna fél napig
2019. aug. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!