Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jó lesz a spirál? Mert néha...

Jó lesz a spirál? Mert néha megugrottam mikor felhelyeztek

Figyelt kérdés
A tették fel borzalmasan fájt mintha szülési gorcseim lettek volna tőle, most félek mert néha megugrottam hogy rossz helyre ment. Majd 1 hónap múlva kell megnézéssem ultrahangon. De semmi görcs nincs néha picit beszur de ennyi. Meg a félelem van bennem ki ne essen vagy valami pedig igazság szerint nem érzem hogy bent van. Inkább az álmosság van bennem l, mert nekem megterhelő volt az egész. Most azon aggódok ha nem görcsöl jó helyen van e. A segítségeteket előre is köszönöm
2019. aug. 2. 16:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést kihagytam az elején hogy a mai napon tették fel
2019. aug. 2. 16:34
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem se görcsölt utána, és jó helyen van. Akkor rögtön és egy hónap múlva is megnézték. (De nem is muszáj h görcsöljön csak előfordul) ilyenkor még mozoghat bent, helyezkedik, azt mondta a dokim.
2019. aug. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon rá csesztem a spirálra, úgy véreztem tőle minden menstruáció idején,mint a Niagara vízesés! Hatalmas görcseim is voltak, 4.hónap múlva le kellett vennem, mert vérszegény lettem, be gyulladt a méhen! Soha többé! Amúgy az enyém Lilly gold típus volt. Remélem, neked nagyobb szerencséd lesz :/
2019. aug. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nekem réz spirált raktak fel hormonmenteset. Pici szúrások vannak erős vérzés nincs. Egyenlőre. Második válaszoló sajnálom az esetedett. Nektek is fájt mikor feltettek?
2019. aug. 2. 17:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok, én annyira rá voltam parázva h nem is mertem egyedül menni :D kellemetlen volt de igazából nem olyan fájdalmas. Vagy csak annyira aggódtam h nem zavart. Nekem hormonos van különben, de azt hiszem a méret ugyanaz, talán picit vastagabb is.
2019. aug. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem szúrt inkább nagyon mintha fajasaim lettek volna. Igazából most tengek lengek ha ülök egyszer jól esik,vagy nem :( ha állok vagy jó vagy nem, ha sétálok akkor az a legjobb de nem találom a helyem
2019. aug. 2. 18:07
 7/7 A kérdező kommentje:
Attól függetlenül hogy nem érzem, azert a huvelynel is igen érzékeny hogy megpiszkaltak mikor mintha szültem volna és az első napok lennének szülés után a pisilés is ilyen érzés
2019. aug. 2. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!