Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha chlamydiám van, akkor...

Ha chlamydiám van, akkor megcsalt a barátom?

Figyelt kérdés
Chlamydia által okozott méhgyulladásra kaptam antibiotikumot. 2 éve élek párkapcsolatban. Mivel ezt csak szexuális úton lehet elkapni, és 2 évig nem volt ilyenem aktív nemi élet mellett, akkor megcsalt a barátom?

2019. aug. 2. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha előtte neked nem volt senkid és a barátodnak is te vagy az első, akkor lehet gyanakodni. Sajnos a chlamydia szeret lappangani tünetmentesen.
2019. aug. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem nem volt más, neki volt már előttem.
2019. aug. 2. 20:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátod elkaphatta akár 5-6 évvel ezelött is
2019. aug. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelni kéne a pasit is, de pasiknál kb semmi tünete nincs, simán lehet, hogy évek óta fertőzött
2019. aug. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, mindkét fél hordozhatja tünetmentesen. Std szűrésen csinálnak férfiaknak vizsgálatot, öt is kezelni kellene.
2019. aug. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Régóta ismerem, az exeit is, és nem tudok arról, hogy bármelyik is chlamydiás lett volna, mert akkor mondta volna a barátom, hogy kezelték már ezzel őt is.
2019. aug. 2. 20:28
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne mond már hogy minden volt barátnőjét szűrték chlamydiára (nök hromnegyede tünetmentes) és mind negatív és te ezt tudod.

Aki meg beteg és tudja és kezelteti, rögtön ment a te mostani barátodhoz (az ő exéhez)) szólni neki. Életszerű.


Szerintem te eldöntötted h megcsalt a barátod. Nem biztos hogy igazad van, sőt, de ha nem szereted és nincs benne bizalmad, és annyit nem ér meg neked hogy utánaolvass a chlamydiának, jobb most elhagyni mikor fiatalok vagytok.

2019. aug. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy párkapcsolati szakértők is vannak itt, viszont a párom előéletét itt egyedül én ismerem, amit nem fogok kiteregetni, viszont az is életszerű lenne ha megcsalt volna sajnos. És hozzáteszem, szeretem:)
2019. aug. 2. 21:27
 9/10 anonim ***** válasza:

Hiába ismered az összes elözö barátnöt, akkor sem tudhatod, hogy melyiknek milyen betegsége volt vagy van, mert ez nem oylasmi, amit idegeneknek elmesélnek. (Gondolom, baráti társaságodnak meg a barátod exeinek te sem hirdeted ki, hogy most ezt találtak nálad,vagy igen???)

Szóval böven lehet(ett) bármelyik exnek is ilyen, de hogy még bonyolítsam, az exbarátnök exbarátjai között, ileltve azok exbarátnöi között is lehetett valaki, aki tünetmentesen fertöz.

Szóval ennyiböl megcsalásra következtetni ostobaság.

Ha meg nem bízol a barátodban, akkor a kapcsolatotoknak sincs értelme.

2019. aug. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A Chlamydia szűrés nem egy általános dolog. Nőgyógyászaton dolgozom, alapvetően tök ritkán szűrjük akkor, ha valami gyanú van. Sok esetben csak súlyos kismedencei gyulladás vagy meddőség miatt derül ki. Szóval erősen kétlem, hogy a pasid összes exét szűrték Chlamydiára.

Egyáltalán neked kimutatták, vagy csak gyanú miatt kaptál rá antibiotikumot? Azért az se mindegy.

2019. aug. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!