Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet barna folyásom?

Mitől lehet barna folyásom?

Figyelt kérdés

Második hónapja a ciklusom kb 15-16. napján barna/rózsaszínes folyásom van ami 4-5 napig tart. Vannak napok mikor erősebb,máskor pedig gyengébb. 2 hónapja voltam nőgyógyásznál. Nem talált sem fertőzést, sem baktériumot. A méhnyakrák szűrésem eredménye is negatív lett. Ötletek hogy mitől lehet?

Köszönöm a válaszokat!


2019. aug. 3. 04:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ovuláció miatt 😊 De ez persze nem pontos! Csak találgatni tudok. Ha megvagy ijedve nagyon, akkor keress fel egy nőgyógyászt.
2019. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig sosem volt ilyen, és mostmár kicsit ijesztő. Múlt hónapban reménykedtem benne hogy beágyazódás, mivel már egy ideje próbálkozunk... De sajnos nem az volt!
2019. aug. 4. 10:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor menj nőgyógyászhoz.

De akár hogy számolom, ez a ciklus közepén a peteérés kísérőjelensége. Ez teljesen normális! Valamint több oka is lehet..

Nem akarlak ijesztgetni.. Lehet akár nőgyógyászati fertőzés, fogamzásgátló tabletta szedése, enyhébb hormonális rendellenesség is. Ha megvagy nagyon ijedve, menj el nőgyógyászhoz. :) Nyugalom!

2019. aug. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szedek fogamzásgátlót. Holnapra van időpontom a nőgyógyászhoz. Remélem semmi komoly. Köszönöm a válaszokat.
2019. aug. 4. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!