Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCOS tüneteire van más gyógymó...

PCOS tüneteire van más gyógymód a fogamzásgátlón kívül?

Figyelt kérdés
Nemrég diagnosztizálták, és fogamzásgátlót kaptam, hogy helyrehozza a nemlétező ciklusom, de abba kellett hagynom, mert a 4. nap konkrétan öngyilkos akartam lenni, annyira depis lettem, és fájt a mellem, a petefészkeim, nem bírtam tovább, de vissza az orvoshoz csak egy hónap múlva kaptam időpontot. De ha megint fogamzásgátlót akar írni, én belepusztulok, nincs valami gyógynövényes cucc erre esetleg? Gyereket nem akarok egyelőre, de egyszer majd igen,de megnyugtattak, hogy az is csak gyógyszerekkel lehet.
2019. aug. 4. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Mozgás (heti 4*30-60 perc kardio minimum), 160 g-os szénhidrát diéta tartása és myo-inozitol tud segíteni.

Keresd rá youtubeon: Róbert Károly, PCOS - találsz egy nagyon informatív előadást. A doki uncsi hangon beszél, de megéri figyelni.

2019. aug. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Endokrinológushoz menj, a PCOS nem nőgyógyászati probléma, az már csak egy következmény.
2019. aug. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!