Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A magasságomhoz túlsúlyos vagyok?

Timiii_16 kérdése:

A magasságomhoz túlsúlyos vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Kb 160cm magas vagyok és 57kg (testzsír százalékom a 23-25% között van) van egy kis hasam,és tudom azt hiszitek,mert a legtöbb nő azt mondja a "nagyobbacska" hasára, hogy kis pocak,de nekem tényleg úgy ki dudorodik,ne haragudjatok jobban nem tudom el magyarázni. :D Ha szerintetek túlsúlyos vagyok ,akkor mi az ideális testsúly a magasságomhoz szerintetek?Köszi a válaszotokat előre is! :)

2019. aug. 4. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Nem mondanálak túlsúlyosnak. Max. pár kiló felesleg lehet rajtad, de egyáltalán nem vészes. Ha nem vagy megelégedve magaddal, akkor adj le pár kilót. Az ideális testsúly... hát ugye ez nem csak attól függ, hogy milyen magas vagy. Mármint, mindenkin máshogy oszlik el a súly, stb. Szóval így magasság alapján ilyen 50 kg körül lenne az ideális, így láthatatlanban.
2019. aug. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is pont 57 kg vagyok és 160 cm,így 38 évesen nekem ez tökéletes.Nem tudom mennyi idős vagy,nem mindegy hogy 18 vagy 38.
2019. aug. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lánynak jó ez,fiúnak meg 3 kg kellene még .
2019. aug. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!