Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ha mevagtam...

Mit csináljak ha mevagtam magam borotvaval ott lent? És lehet így majd orvoshoz menni mit fog gondolni rólam?

Figyelt kérdés

Kedden kell orvoshoz mennem majd.

Most borotvaltam le és mevagtam vérzik nagyon kicsit fáj.

És kérdezni fogja mi az a seb?

19 vagyok nem jön meg azért megyek orvoshoz


2019. aug. 4. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fertőtlenitsd le. Egészséges fiatalnak 2 nap alatt begyógyul az ilyen vágott sebe. Ha meg az orvos rákérdez ( nem fog ) akkor mond el, hogy történt. Miért kellene ilyen dologban hazudni? Meg mit? Hogy beleesetél a kaszába, aratás közben?
2019. aug. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyomjál rá Wc papirt.Ez alatt gyorsan eláll a vérzés.

Ha száraz,nedvesítsed be,és szedjed le.Alig lehet látni majd alatta.Lehet hogy nem sikerűl elsőre ,akkor ismételd .

Fertőtlenítő szer nem ártana rá.

2019. aug. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mivel fertőtlenítsem? Nincs itthon semmi
2019. aug. 4. 18:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Mennyire nagy a seb? Ha nagyon apró nem muszály.


Betadin nincs nálatok?

2019. aug. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hosszúhajú ***** válasza:
miért baj ha megtudja? ha nő, akkor ő is borotválja - vele is megesik. ha pasi akkor meg tudja hogy a reklámban reklámozott borotvát a nők nem a szakállukra használják
2019. aug. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!