Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! 16 hetes kismama vagyok!...

Albatros17 kérdése:

SOS! 16 hetes kismama vagyok! 2hete megjelent az egyik mellemen (bimbo alatt) egy nagy vörös folt, ki van dudorodva és nagyon forró! Mostmar bele szúr! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ha a neten uatan olvasok akkor terhesség alatt ilyen tünet nincs! Inakbb a gyulladásos mellrák tünete ez. Voltam sima mell econ de csomó nincs...nagyon aggódom!Mostmar bele szúr a mellebe is. Ma észre vettem h a másik mellemen is jelenik meg. Mi lehet ez? Lehet a terhessegtol? Vagy valami súlyos?

2019. aug. 5. 00:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha mind a kettőben van, akkor nem hiszem, hogy mellrák lenne. Inkább valami nyirokcsomók duzzanat. Én mindenképp említeném a nőgyógyásznak, ő majd megmondja, hova menj tovább!
2019. aug. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kismamaként minden fontos, ami veled történik. Ez is ugyanannyira, mintha a babával lenne gond. Nyugodtan keresd az orvost, ez fontos dolog!

Jobbulást!


(előző válaszoló voltam)

2019. aug. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!