Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már harmadik hónapja mikor...

Már harmadik hónapja mikor megjön a menzeszem, csak fel -egy napig van rendesen, utána csak enyhe pecsetelés . Persze elmegyek dokihoz, de van valakinek hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
2019. aug. 6. 10:58
 1/7 anonim válasza:
Mármint most menstruálsz életedben először 3 hónapja? Vagy szülés után? Hány éves vagy? Ha ezek az első ciklusaid, szerintem felesleges dokihoz menni, még sokat változhat, nincs semmi baj ezzel.
2019. aug. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem , már rég beállt a ciklusom . 27 vagyok és 14 éve menstrualok
2019. aug. 6. 20:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is ilyen a menzeszem, kb első nap van vérzés, többi nap ekrg
2019. aug. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

*elég a tisztasági betét. Szültem is már, tehát nem okozott gondot , a hormonjaim jók, orvos is azt mondta minden rendben, szóval örülök neki,hogy nincs nagy mennyiségű vér.

Azért egy hormonlabort csináltass szerintem.

2019. aug. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Helló végül mi okozta a a ciklus zavart?? Sajnos most enis így vagyok 3honapja :(
2019. szept. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Tegnap voltam alap hormon vérvétel remélem nincs gond :(,, , 😐😐
2019. szept. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi lett az eredménye???
2019. szept. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!