Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A 11 éves lányoknak most jött...

A 11 éves lányoknak most jött meg használhat normál tampont o. b-t aminak a kívüljén citromsárga csíkok vannak? Attolmég szűz marad?

Figyelt kérdés

2019. aug. 6. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Betétet használjon!
2019. aug. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Persze, hogy szűz marad, de szerintem egy 11 éves kis fejlődő szervezetnek egyáltalán nem kéne még rendszeresen tampont használnia.
2019. aug. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha mar tampon, akkor mini. A normál nagy egy szűz 11 evesnek. Viszont nem biztos hogy fogja tudni hasznalni, ha nincs jó helyen, akkor meg nagyon kellemetlen a használata /sérülést is okozhat a felrakás/kivétel = szüzesség elvesztése/. Egyszerűbb ha betétet használ!
2019. aug. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem is betétet használjon. Így az elején szerintem kényelmesebb is lesz neki. Majd ha már tapasztaltabb lesz, akkor majd eldönti, hogy mit akar használni.
2019. aug. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A lányomnak már megjött 1 éve
2019. aug. 6. 19:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen erős a vérzése, és milyen a lyuk a szűzhártyáján. Több típus van, nem biztos, hogy a metélt tampon kifér rajta!! Át is szakadhat a szűzhártya tőle. Nekem annak idején berepedt egy tampontól, nagyon fájt..
2019. aug. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*metélt helyett megtelt.
2019. aug. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!