Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nők! Minden nap...

Lányok, nők! Minden nap használtok tisztasági betétet?

Figyelt kérdés
Félreértések elkerülése végett, nincsen semmiféle ferde hajlamom, de most voltam edzőtáborban és a zuhanyba be-és kijövet láttam, hogy egyik lány sem használt tisztasági betétet. Csak azért lepődtem meg ezen ennyire, mert én minden nap használok, eddig úgy hittem, ez a normális. Nem mellesleg, olyan is volt már, hogy mikor az egyik sráccal komolyabbra fordultak volna a dolgok, akkor visszatáncoltam, mert tudtam, hogy tisztasági van betéve, és jajj, majd mit fog gondolni, ha meglátja.
2019. aug. 7. 13:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%
Nem, nem használok minden nap, de nekem nincs olyan erős folyásom. Amúgy szerintem az is normális, ha valakinek nem, és az is, ha valakinek mindennap kell. Emberfüggő, és szerintem nem kell szégyellni ezt :)
2019. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
38%
Nem használok. Barátnőim sem. Nem is hallottam még ilyenről aki minden nap használ.
2019. aug. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
64%
Én sem használok tisztasági betétet. Nem érzem szükségesnek.
2019. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
48%

Nem.

Eleve a tisztasági betét egy müanyag dolog alulról. Abba izzad is az ember, és azt is 3 óránként mindenképpen cserélni kellene.

A bugyimat minden nap cserélem, minden nap mosakszom, a bugyin max aprócska folt lesz.

2019. aug. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
12%
Egészségesek nem használnak.
2019. aug. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
Én minden nap használok. Komfortosabban érzem magam, és bocsánat ha gusztustalankodok most de az esetleges folyás kifakíthatja a bugyim színét így inkább berakok egy tisztaságit minden nap.
2019. aug. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%

Elég érdekes megfogalmazás, hogy az "egészségesek nem használnak", ugyanis az EGÉSZSÉGES folyás mértéke is totál eltérő...

Én használok, mert szükség van rá már tinikorom óta.

2019. aug. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
#7 KÖSZÖNÖM!
2019. aug. 7. 14:11
 9/20 anonim ***** válasza:
71%

Minden nap használok, mindig is használtam mióta menstruálok, pedig semmi eü problémám nincs nőgyógyászati téren. Akinek van folyása, az használ, engem pl rettenetesen zavar, ha nincs bent, teljesen hozzászoktam.


Hát igen egy kalandnál, főleg mivel a fiúk/férfiak tökre nincsenek tisztában azzal, hogy nem menzesz miatt használjuk, simán visszakozhatnak, vagy furcsának találják.

2019. aug. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem használok minden nap.
2019. aug. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!