Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik ultrahangnak higgyek?...

Melyik ultrahangnak higgyek? Hüvelyi vagy hasi?

Figyelt kérdés
Előző héten voltam nőgyógyászati vizsgálaton, ahol az egyik petefészekben egy normális, érő tüszőt láttak 18 mm. Ma más okból hasi ultrahangon voltam ahol közölték, hogy a jobb petefészkemben egy 4 cm-s ciszta van, a másikban meg egy 2 cm-es. Most akkor mi van? Létezik, hogy a ciszták ilyen gyorsan nőnének? Mi lehet ez?

2019. aug. 7. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A 4 cm nagyon nagy. Jobb lenne ha ezzel a lelettel egy független nőgyógyászhoz elmennél es elmondanád mi történt. Ez mar van amikor műtik. De mindenképpen kezeltetni kell. Majd a független megmondja hogy kinek van igaza. De egy ilyen leletet nem hagynék figyelmen kivul.
2019. aug. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:

Létezik igen, de vagy elmész más orvoshoz is, hogy mondja meg mi legyen, esetleg kérjen másik vizsgálatot, vagy én azért felvetném, hogy nem-e elírás.

4 cm az marha nagy, az már nem vicc, ha az kifakad, akkor súlyos szövődmények lehetnek.

2019. aug. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A hüvelyi sokkal pontosabb nőgyógyászati vizsgálatnál. Szerintem ez egy follicularis ciszta lesz (a nödokinál láátott tüsző nemnrepedt meg hanem cisztává alakult, ez fel szokott szívódni) de azért én visszamennék a nőgyógyászhoz.
2019. aug. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!