Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma megjott a menszeszem és...

Ma megjott a menszeszem és nagyon nagyon görcsöl alig tudok mozdulni, izzadok is nagyon. Mit csináljak mitől van ez?

Figyelt kérdés

2019. aug. 7. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Megjött a menzeszed. Vegyél be fájdalomcsillapítót!
2019. aug. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezt a menszesz.

Nekem is durván kezdi, néha hányok is. Nekem egy kiadós alvás és meleg borogatás szokott segíteni, a gyógyszer nálam sok esetben nem használ.

2019. aug. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Görcsoldó teával próbálkoztatok már?
2019. aug. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nospa t vettem be és nem használt már 2 t is bevettem ma plusz egy görcsoldot
2019. aug. 7. 22:16
 5/10 anonim ***** válasza:
24%

Szia!


A barátnőm is ilyen problémában szenved,egy dolog válik be neki.

Feküdj le az ágyba dugd be a vasalót,a hasadra tegyél egy törülközőt,kb 2-3at hajts rajta, És tedd rá a meleg vasalót,kicsit vasalgasd,hidd el jobb lesz. De vigyázz, nehogy megégesd magadat!

Ha kihűlt a vasaló,ismét bedugod És rá a hasadra. A meleg ellazítja az izmokat És kevésbé Vagy egyáltalán nem fogsz görcsölni.😊

2019. aug. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az előző módszert biztonságosabban,és könnyebben kivitelezheted azzal,hogy egy műanyag palackba töltesz forró vizet,és ráteszed a hasadra. Arra figyelj,hogy boríts magadra valamit,hogy ne égesse meg a bőröd:)
2019. aug. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekiderült, hogy endometriózis okozta. Mióta megműtöttek, elmúlt.
2019. aug. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Nehogy magad vasald Jézus de beteg ötlet. Meggymag párna pl DM - ben lehet venni kb 1500 ft. Vagy forró fürdő /zuhany.
2019. aug. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves 8as!

5ös vagyok. Nem nagyon értelmezted amit írtam.:D

Nem az javasoltam hogy magát vasalja,még ki is emeltem hogy nehogy megégesse magát. Egyébként ez egy nagyon régi bevált módszer szóval nem is értem,segíteni akar az ember,és ezt kapja.🤷‍♀️

2019. aug. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet érdemes lenne elmenni orvoshoz lehet endometriozis. Nézz utanna a tüneteknek.
2019. aug. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!