Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Endokrinológia téma! Milyen...

Endokrinológia téma! Milyen gyógyszert írhat fel az orvos? Gyermeket szeretnék a közeljövőben. Ki milyen gyógyszert kapott? Mennyi idő múlva esett teherbe? Milyen fizikális vizsgálatra küldhet el az orvos, ha a hormonjaimnak nincs baja?

Figyelt kérdés
PCOS gyanúval megyek orvoshoz szeptemberi időpontra 3. napi laborral ami júniusi és az orvos kért. Ebből a női hormonjaimat nézték. nincs eltérés minden tartományon belül van. Lehet ettől függetlenül PCOS? Mi következhet ezután?
2019. aug. 8. 14:33
 1/3 A kérdező kommentje:
cukorterhelésem is volt értéke jó: 5,2 mmol.
2019. aug. 8. 14:39
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, konkrétan mi a panaszod?

Én pajzsmirigy beteg vagyok, a laborban ez egyértelműen eltérő értéket mutatott. A te laborod viszont jó, így más vonalon indulnék.

Nekünk sokáig nem jött össze a baba. Voltam többszor laborban, petefészek átjárhatósági vizsgálaton, méhtükrözésen, mindig minden rendben volt. A pajzsmirigyem sem volt drámaian rossz, hogy amiatt nem jön a baba.

Aztán egy orvos kérdezte : férjem rendben van? Ő is ment sperma vizsgálatra és kiderült, ott volt a baj. Kapott egy gyógyszerkúrát és jött is a baba. Ezzel kellett volna kezdeni az egész procedúrát, nem kitenni engem annyi vérvizsgálatnak, annyi nehéz beavatkozásnak, évek mentek el így :( és sok pénz, holott férjemnek csak egy kis boldogságába került.

Remélem nálatok is "csak" ennyi lesz.

2019. aug. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
milyen gyógyszerkúrát kapott?
2019. aug. 8. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!