Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik a drágább? Sztkba...

Melyik a drágább? Sztkba menni TB nélkül, vagy a magánrendelés?

Figyelt kérdés
2019. aug. 9. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Előbbi, mert az ellátás mellett az elmaradt TBt is kifizettetik. Bár amúgyis ki fogják, csak nem azonnal.
2019. aug. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nincs tb kártyám, akkor mit tudnának kifizettetni rajta? 7 évre visszamenőleg, 18 éves koromig? :D
2019. aug. 9. 12:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Tb nemfizetés nem jár azzal, hogy ki kellene fizetni az ellátást, ha van érvényes TAJ számod (tehát nem vagy külföldi).

Tb nemfizetés adóhátralékot keletkeztet, de az ellátás ugyanúgy jár, az adóhátralékot meg behajtják minden esetben.

2019. aug. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért nincs tb kártyád? Nem Magyarországon születtél?
2019. aug. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs taj-számom sem, nem Magyarországon születtem
2019. aug. 9. 12:15
 6/7 anonim ***** válasza:

És melyik országban van biztosításod? Hol fizeted? Melyik országban dolgozol?

Milyen jogcímen vagy Magyarországon?

2019. aug. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
(Leendő) lakhatóságom már megvan, de felmerülő problémák miatt egyelőre nem tudom, mi lesz a Magyarországra költözéssel. Röviden ennyi. Teljes jogú állampolgár vagyok, de egyelőre stagnálnak a további lépések.
2019. aug. 13. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!