Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy majd 1 éven át...

Normális hogy majd 1 éven át antibiotikummal kezeltek?

Figyelt kérdés

Tenyésztésben mindig volt valami baci, de sima kenetben amúgy nem. És kb a 10.doboz után nem érdekelt tovább, másik orvos azt mondta ez bőrről is származhat stb, nem kell teljesen negatív tenyésztés, a csiraszam számít. Ha ezt előbb tudom... Szerencsére tartottam köztük néhány hét /hónap szünetet és végig szedtem probiotikumokat. Most meg ott tartok hogy tályog van rajtam amire tényleg kéne gyógyszer de nem akarok már szedni, mert nagyon félek hogy valami autoimmun betegség kialakulhat.

Szerintetek ez normális? Van itt olyan aki szintén így járt?



2019. aug. 9. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális, a doki kb kísérletezett rajtad. Sajnálom :( tapasztalatom nincs, eddig életemben két hétig kellett szednem, de nagyon tönkretette a gyomrom, hónapokig fájt, pedig szedtem probiotikumot mellé. Nagyon sajnállak tényleg :(
2019. aug. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:( hát igen. A probiotikumokra azt mondta marketingfogás. Még jó hogy ebben a saját fejem után mentem és rendszeresen szedtem őket, mind szájon át mind lent.
2019. aug. 10. 08:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én anno középiskolában úgy tanultam, hogy a belrendszer tartalmaz bifidus essensist (vagy mit :) ) amit még a reklámban is mondanak, és emlékszem hogy a tanárnő mondta hogy az a reklám csak marketingfogás.

Szerintem is jól tetted, hogy szedtél. Főleg, hogy tapasztaltad a jótékony hatását. De egy kis kefir /kultúra, joghurt, ezek is mind tartalmaznak élőflórákat. Meg ugye d vitamin is.

Kitartást kívánok!

2019. aug. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, a probiotikumok mellett napi 1-2 kefirt és joghurtot is ettem :) talán ezért úsztam meg. Ráadásul mimt kiderult van antibiotikumos krém és kup is, szerintem az is elég lett volna :/
2019. aug. 10. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!