Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Tippek intim szőrtelen...

Lányok! Tippek intim szőrtelenítés témában?

Figyelt kérdés

Szóval borotválom már elég rég óta,sose sikerül azzal teljesen puhára borotválni és ez már idegesít,hideg gyanta nem szedte le és most szőrtelenítő krémen gondolkozok de már full tanácstalan vagyok:(

Valami tippek esetleg amik tuti beválnak hogy puha legyen ott a bőr?


2019. aug. 10. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Én epilátort használok. Tudom, fájdalmas egy kicsit, de meg lehet szokni.
2019. aug. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt borotválkozás előtti nap bőrradírozd le. Így sokkal rövidebbre vágja. Másrészt nem mindegy milyen borotva, minél több pengés annál jobb, legalább 3-4 pengés legyen. Borotválkozás előtt/közben jó meleg vizes fürdő. Utána meg valamilyen aloe verás krém a szőrtüsző gyulladások ellen.

Amit én még szeretek az a Maxepil krém, nem olcsó mulatság de nekem sokkal puhább és gyengébb szőrzetem nő mióta használom.

2019. aug. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak tudnám, hogy a válaszom miért lett ennyire lepontozva. Nekem ez vált be és kész.

A kérdező tippeket várt, az enyém ez. Remélem a lepontozóknak ettől nagyobb örömük sincs az életben.

2019. aug. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én senkit sem pontoztam se le se fől mert most néztem a válaszokat,de számomra az összes segítségnek mínősűl úgyhogy köszönöm és mindenkit felpontozok+még ha van tippetek annak is örűlnék
2019. aug. 10. 19:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Hahyd szorosen. En szeretem
2019. aug. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De az nem nagyon érdekel hogy te hogy szereted xd
2019. aug. 11. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!