Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki már tapasztalt ilyet,...

Aki már tapasztalt ilyet, mennyi idő, amíg helyreáll a ciklusom?

Figyelt kérdés

Pár hónapja felfáztam, kaptam rá gyógyszert, elmúlt, majd a menstruációmmal visszajött. Második alkalommal is ugyan azt a gyógyszert kaptam, de a történet ugyanaz, menstruációval visszajött.

Harmadjára már erősebbet kaptam, azzal el is múlt, de akkor meg gombás lettem. Arra kúpot és kenőcsöt kaptam, ami által végre egy hónapja tünetmentes vagyok, és újra szexuális életet élek.

Azonban most már a második ciklusom jön meg 4 nappal korábban. 27-8 napos ciklusaim vannak.

Arra tippelek, hogy a sok gyógyszer kavarta fel. Mennyi idő, amíg ez újra helyreáll?

28/L



2019. aug. 10. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Felfázás húgyúti betegség, semmi köze a menzeszhez
2019. aug. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Leggyakrabban 1-3 cikluson belül.
2019. aug. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A fertőzésnek nincs köze hozzá, de a folyamatos gyógyszerezésnek már van. Rá is stresszeltem, hogy mikor múlik már el ez a nyavalya :)

Érdemes egyébként erre barátcserjét inni/szedni? Vagy várjam meg, amíg magától rendezi magát? Olvastam, hogy azt inkább azok szedik, akik kismamák akarnak lenni, de helyrerázza a ciklust.

2019. aug. 10. 18:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Probiotikumot használtál a gyógyszeres kezelésed alatt?
2019. aug. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hüvelyit nem, gyomorra igen.
2019. aug. 10. 20:19
 6/7 anonim ***** válasza:
2.voltam, ne igyál barátcserjét, én kipróbáltam, egy f.s. Várj türelemmel, lehet, hogy már a következő ciklus rendben lesz, de nagy általán.osságban három cikluson belül rendeződik a helyzet. Ne stresszelj rá.
2019. aug. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2019. aug. 10. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!