Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ha nagyon...

Mit csináljak ha nagyon érzékeny a nemi szervem? Már szinte fáj a betéttől.

Figyelt kérdés

Még csak tegnap jött meg de már most nagyon fáj tőle. Nekem mindegyiktol fáj érzékeny nagyon.

Neha már csak tisztasági betét teszek be és inkább gyakrabban cserélem de igyis nagyon érzékeny és olyan rossz érzés ha hozzá érek


2019. aug. 10. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor van ha menstruálsz? Mert ha igen, akkor ez az érzékenység ilyenkor természetes.
2019. aug. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Néha akkor is van ha nem menstruálok akkor éjszaka nem veszek fel bugyit és jobb lesz.

De amikor menstruálok mindig ez van és ilyenkor nem tudok mit csinálni

2019. aug. 10. 20:46
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez allergia. Keress olyan betétet, ami jó lehet.

Gyógyszertárban biztosan tudnak segíteni. És cseréljetek mosószert és öblítőt is.


Ha más megoldás nincs, próbáld ki az intim kelyhet.

2019. aug. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mi már minden fajta mosószert, öblítőt használtunk 😂 szerintem nem attól van.
2019. aug. 10. 22:02
 5/11 A kérdező kommentje:
És intim kelyhet nem akarok használni 17 évesen.
2019. aug. 10. 22:03
 6/11 anonim ***** válasza:

Értem, hogy ilyen fiatalon nem érzed célszerűnek, de inkább, mint a fájdalom.


Ez az égő érzés, diszkomfort, fájdalom a bőrt is sérülékenyebbé teszi és hajlamosít a fertőzésekre.


Egy allergia tesztet mindenképp csináltass és addig is legalább próbálj ki egy erősen hipoallergén betétet. Valamint ilyenkor javasolt intim lemosóval mosakodni.


Gombás fertőzés vagy egyéb irritáció esetén a multigyn actigel tökéletesen enyhíti a viszketést, lehet külsőleg is használni, de belsőleg is menses alatt is.


Egy próbát megér ez is.


Tampont azért nem javaslok, mert ha allergia akkor belsőleg még rosszabb lesz.


Mielőbbi jobbulast neked :)

2019. aug. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Tampont nem szeretem azt nem használnék.

Intim mosakodoval szoktam mosni reggel este.

2019. aug. 10. 22:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Próbálj mosható betétet használni. Eldobósból talán a bell teens illatosítatlan a legkíméletesebb, rossmannban tuti van de máshol is.
2019. aug. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bella teens, eltünt az a betű, bocs.
2019. aug. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Intim mosakodó meg ha eddig nem segített érdemes kiprobalni az idelyn beliemat. Félelmetesen jó, azonnal enyhíti az irritációt. Sajnos nem a legolcsóbb, de megéri.


Menstruáció alatt jó a reggel este, egyébként bőven elég csak este, vagy mondjuk reggel csak tiszta vízzel mosakodni.

2019. aug. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!