Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon tampont vagy a méhszájam...

Vajon tampont vagy a méhszájam érzem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves lány vagyok. Már több éve tampont hasznalok. Elozo menszeszemkor mar lassan egy honapja tortent amikor már mulandoba volt a ciklusom. Reggel felkeltem ki vettem vissza fekudtem aludni es nem tetem be tampont. Miutam ismént felkeltem es elmentem a mosdoba, nem emlekszek hogy tetem-e fel vagy nem.. nagyon olyan tipus vagyok aki be tud parázni es utana mindent be kepzelni magának. Ha tampont teszek be elitte mindig jol meghuzgálom a madzagot hogx biztos ki nem szakad, es mikor felhelxeztem akkor is mindig szepen ra igazitom az alsonemumrr hogx megnyugodjak nem maradt fent a madzag vagy nem-e kwrult e fel a huvelyemben mikozben fel helyeztem.. szoval nem emlekszek hogy tetem volna be tampont.. de miutan par ora elteltevel elmentem mosdora ki akartam veni a tampont de nem volt be teve nem talaltam a madzagot, tudom hogy nem tud felcsuszni.. de most anyira be vagyok parázva emiatt.. mar kb 20 nap azota biztos eltelt .. mu kormom van es akkor mikor fel nyultam nem ereztem tampont.. most mar nincs de ha felnyulok akkor erzek valamit nemsokara meglesz kb egy het mulva es szerintem az a mehjszajam de nem vagyok benne biztos es mar emiatt is elkezdtem agodni hogy mi lehet az.. azt olvastam hogy nagyon budosnek kene lennie .. neha kelemetlen szagu de az elotte is az volt neha nemtudom miert.. es ha be dugom az ujam es erzem is azt a valamit akkor nincs budos szaga.. madzagot se erzek az egesz puha es nyalkas szoval szerintem a mehjszaj de en azt enyire lent meg sose ereztem ha az ujam nem teljesen be dugom akkor erzem. a valaszokat elore is koszonom!

2019. aug. 10. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha lett volna tampon, akar ki is csuszott volna idovel. Valoszinu a mehszajadat erzed, nyugi. :)
2019. aug. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 🙂
2019. aug. 10. 23:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Tükörrel is bele nézhetsz. Simán látod a méhszájad. Feküdj hátra húzd fel a lábaid, és húzd szét, kis tükörrel latod mi van bent.
2019. aug. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

"Tükörrel is bele nézhetsz. Simán látod a méhszájad. "?


Ezt ugye nem gondolod komolyan. Nem véletlen használ a nőgyógyász sem kacsát a feltáráshoz. Nem lehet a méhszájat látni csak úgy, maximum ha valakinek nagyon durva méhelőesése van.

2019. aug. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Te még sosem néztél oda be?

Nem azt mondtam hogy a méhed látod, hanem hogy siman latni a méhszájad (tudod, amit kitapintani is lehet, mivel belelóg a hüvelybe). Én is látom az enyémet, bele tudok nézni a puncimba, ha lenne tampon azt főleg látni lehet.

Nem szültem még és nincs semmi előre esésem :)

2019. aug. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért a legtöbb szülés előtt álló nő nem látja tükrözéssel a méhszáját, mert szűkebbek annál. Talán szex után, de amúgy nem. Ha látod a méhszájadat, akkor elég tág vaginád lehet...
2019. aug. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom, te mit látsz, de hogy nem a méhszájad, az tuti. Nőgyógyász rezidens vagyok, láttam már egy jó néhány női nemi szervet, de bizony feltárás nélkül még annak sem láttam a méhszáját, aki 10 gyereket szült...

Ha valakinek nincs méhsüllyedése és nem a hüvelybemenetben van a portiója, marhára nem lehet csak úgy látni. Néha még feltárással sem olyan egyszerű....

2019. aug. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Javítani szeretném magam, kevertem a méhnyakkal. Bocsánat!

Csak ha valaki esetleg olvasná!

2019. nov. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!