Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » HA fent maradt a tampon,...

HA fent maradt a tampon, mindenképpen lenne-e szagos, váladékozás?

Figyelt kérdés
Sosem fordult elő ehhez hasonló,ám mostanában szétszórt vagyok. Menstruációm vége felé,már nem minden esetben használok tampont,van hogy egy tisztaságibetét elég. Gond nélkül lezajlott a menzeszem,vérzés után kb.1.5napig enyhe,szagtalan barnás folyásom volt. Gyanakodni kezdtem,hátha fentmaradt.Több ízben is kerestem,de nem éreztem semmit. Tegnap este ha gáz,ha nem,szóltam a férjemnek,hát ő sem érzett semmi szolatlant. Vasárnap lévén,ki van csukva,hogy eljussak dokihoz,pláne vidéken. Szóval érdekelne,mi a véleményetek ezzel kapcsolatban. Lenne e érezhető tünete,ha így lenne? Természetesen a következményeivel tisztában vagyok,ezért parázom.

#Tamppn
2019. aug. 11. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Alapból érezni lehetne, ha ott lenne.
2019. aug. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy válaszoltál,de én nem érzem,akkor sem,ha felhelyezem normál esetben.
2019. aug. 11. 10:00
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Lehetne érezni, guggolásban a méjszájadig be tudnál nyúlni. Egyébként már egy két nap után nagyon rossz szaga lenne. Ülj be egy kád vízbe, ott ha van, megszívja magát és tuti ki tudod tapogatni, de ha a férjed nem érzett semmit, kizárt hogy ott legyen.
2019. aug. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#2: úgy értettem, hogy az ujjaddal lehet érezni, ha felnyúlsz.
2019. aug. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És miért égő, hogy a férjednek szóltál? A ffi nőgyógyász még égőbb!
2019. aug. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
"Figyelj csak Szivem,nincs kedved felnyúlni és tampon után kutakodni?" Azért ez kiábrándító....
2019. aug. 12. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!