Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lanyok, valakinek innen van...

Lanyok, valakinek innen van befele fordulo mellbimboja, vagy olyan aki azthitte hogy az aztan kiderult hogy megse? Tudna segiteni?

Figyelt kérdés
Szoval hogy kene kinezzen? Esetleg kepet tudna kuldeni? Mert bizonytalan vagyok..nem tudom az enyem az e..mert olyansmi de mintha benne lenne valami vagy rajta valami plussz..nem is tudom, megkoszonom valaszaitokat

2019. aug. 11. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Én nem szeretnék küldeni a sajátomrol képet... Ha te küldenél megmondanám, de szerintem te sem akarsz róla képet küldeni. Amúgy bármilyen a mellbimbód, normális. Ne aggódj ezen. És mi van ha befelé fordul? Semmi.
2019. aug. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit megpöckölöd, vagy izgalom, hideg hatására kifordul, akkor az nem teljesen befelé forduló. Ha egyáltalán nem fordul ki akkor az. Ha mindig ilyen volt, akkor semmi gond nincs vele. Nekem az egyik ilyen, de az kifordul, nyugalmi állapotban van befelé fordulva. Azt vettem észre hogy a 9 éves lányomnak is ilyen lesz az egyik befelé van a másik normális.
2019. aug. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!