Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Negatív vagy terhes?

Negatív vagy terhes?

Figyelt kérdés

3 éve szedek altforalet fogamzásgátlót

Július 15-19 volt utoljára "mensi"

tovább szedtem az utolsó hét után a tablettát mert nyaralásnál nem akartam szenvedni

Augusztus 6 óta furcsa érzésem van azzal kapcsolatban hogy terhes lennék, ezért aug6 -9 is csináltam tesztet ... negatív


Ha babát várnék és szedem a gyógyszert kimutatja a teszt?


Most csinálok majd aug 13 is mert a kalkulátor ott mutatja a legesélyesebbnek

Ha most kedden is negatív akkor még figyeljem vagy nem kell?


2019. aug. 12. 02:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha augusztus 31 is negatív a teszt akkor semmi esély a terhességre
2019. aug. 12. 02:28
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy a pics@ba lennél terhes, ha szeded a gyógyszert? Vagy hogy lenne egyáltalán esélyed rá? Az azért van, hogy ne legyen peteérésed.. 🤦‍♀️
2019. aug. 12. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy dologra figyelj, a továbbszedett levél után ugyanúgy egy hét szünet legyen, ne több, és nem lesz gond.

A fura érzéseid az eltolt vèrzés miatt vannak esélyesen. Ne feledd, ez hormon, amit beviszel.

2019. aug. 12. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyogyszerszedés mellett is kimutatja a teszt a terhességet. Egyébként el nem tudom képzelni miért lennél az.
2019. aug. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mert az első héten kihagytam egy szemét de azonnal pótoltam amikor ezt észre vettem


Mellesleg a nővérem gyógyszer mellett lett terhes

Végig "mensizett" végig szedte a tablettát végig dolgozott aztán egyik éjjel akkora alhasi fájdalmai voltak hogy be kellett vinni a párjának a kórházba akkor közölték az orvosok hogy szülni fog

Első baba nem tudta milyen terhesek lenni

2019. aug. 12. 07:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Na ne már, kérdező, ekkora mesét tudod ki hiszi ezt el?!

Akkor vette észre, hogy terhes, amikor már vitték szülni, ugyan már. Rég hallottam ekkora f@.szságot megmondom őszintén.

Mellesleg írtad, hogy a kihagyott szemet is pótoltad, így nem hinném, hogy terhes lennél.

2019. aug. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja és ahogy megszületett, az volt az első szava, hogy "szabadsáááág"!! Jézusom... :D Jobb mesét kellett volna kitalálni.
2019. aug. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!