Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom mit kéne már tennem,...

Nem tudom mit kéne már tennem, megint gyógyszert kell váltani?

Figyelt kérdés
3 éve szedek fogamzásgátló tablettát, majdnem 2 évig szedtem, voltak problémák pl köztes vérzések voltak, együttlét során is, de nem mentem orvoshoz, végül az derült ki, hogy cisztáim vannak a tabi miatt, kaptam másikat attól szépen múltak el a ciszták, viszont a hasam megvonásoskor fájt, megint írt fel a doki másik tabit, placebo is van benne és azt mondta ettől minden görcs megszűnik, 3 hónapja szedem, de a görcsök csak fokozódtak, iszonyatos fájdalmaim voltak úgy hogy a megvonásos 2 napot késett, de attól ugyan úgy fájt, tegnap szintén nagyon fájt, de a megvonásos már meg sem volt, bármilyen tablettát veszek be a fájdalmak nem múlnak. Ez mennyire normális? Volt már így valaki? Mi okozhatja ezt? Most megint megyek dokihoz, de ha megint cserélni kell én már nem tudom mit csináljak..
2019. aug. 12. 09:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Minden rosszindulat nélkül,fel sem merült benned,hogy nem tolerálja a szervezeted azt a szxrt?Hisz minden lehetséges módon tiltakozik ellene!Kicsit olvass a támában,rettentő sok szxr mellékhatása lehet!
2019. aug. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Válts orvost, mert egy rendes kivizsgálásra lenne szükség, nem a gyógyszerek random váltogatására! A megvonásos vérzéskor enyhébb görcsök normálisak az első egy két napon, mert ilyenkor lelökődik a nyálkahártya, ezt a méh összehúzódása idézi elő.
2019. aug. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!