Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi volt a legfurcsább dolog,...

Mi volt a legfurcsább dolog, amit a női mosdóban láttatok vagy találtatok?

Figyelt kérdés
2019. aug. 13. 10:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Két férfi.
2019. aug. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Véres deszka, padló, a kagylóba meg egy betét dobva
2019. aug. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy iszonyat nagy kula az ülőke HÁTSÓ részén. És ráadásul nem úgy volt nagy, hogy normál vastagságú, csak hosszú, hanem ilyen iszonyat nagy, vastag tömb volt. Nem is értem, azt hogy sikerült valakinek kiszarnia.
2019. aug. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A nők mindíg siránkoznak, hogy milyen koszos a mosdójuk, pedig azt csak ők szarják össze, meg pisilik kőrbe.
2019. aug. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hármason sírok. Ez a jellemzés :DD
2019. aug. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: én is sírok, ha rá gondolok. Gimis emlék, már 29 leszek lassan, de esküszöm, beleégett az agyamba.

[link]

2019. aug. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy össze van szarva, vagy vérrel kenve a csempe/ülőke/wc csésze meg sem lepődök, takarítónőként dolgozom. Egy alkalommal a férfi wc szemetesében találtam egy összefosott boxer alsót. Na, az nem volt gyenge.
2019. aug. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Általános iskola, kábé 2.-os lehettem, és a wc tele volt vérrel. Valaki nem húzta le tampon vagy betét csere után. Akkor még nem tudtam, de nem egyedül voltunk a mosdóban, és egy idősebb lány mondta, hogy ez természetes, majd megjön nekünk is a menzesz, és akkor havonta lesz vérzésünk. Én meg azt hittem, hogy ezt ugyanúgy kell elképzelni, mint amikor pisilni kell, hogy érzed, hogy jön, és kimész a wc-re, és mint a vízesés, kijön belőlünk a vér... és tökre megrémített :D :D

29N

2019. aug. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Nekem az amikor a női Wc falára rá volt ragasztva egy hasznalt betét álltalános iskolás voltam 7. Es a kisebbik hugom 1. Osztalyos volt és előttem abban a fülkében a hugom osztálytársa volt bent. A kislány 6 éves volt.

A másik egy véres betét volt a lány öltözőben egy véres tamponnal együtt

2019. aug. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem a legfurcsább de nekem durva volt. A helyi közösségiházban voltam fent és egy csak rendesen kibérelte a wc-t gondolom ment a hasa. Miután nincs ablak a wc-be így az egész házba érzett mert még az ajtót is nyitva hagyta. De ami durva volt hogy mentem utána mert pisilni kellett és a wc tiszta sz*r volt a kefével együtt. Le sem húzta rendesen a wc-t ráadásul mikor le akartam húzni rendesen el volt dugulva szóval nem tudom mivel törölte ki de a guriga sem volt meg :D észbontó milyen igénytelenek a nők.
2019. aug. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!