Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha az első hónap felénél...

Sm's girl kérdése:

Ha az első hónap felénél abbahagyom a fogamzásgátló tablettát felborithatja annyira a hormonháztartást hogy azóta is nagyon rendszertelen a ciklus?

Figyelt kérdés
Januárban szedtem a tablettát, azutan az első menzedzem kb 50 napra jött meg és azóta pedig kb. 18 naponta verzek viszont akár 2 hétig is! A hormon vérvétel eredménye jó lett, bajom elvileg nincsen. A válaszaitokat előre is köszönöm! 19L

2019. aug. 14. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
Szedd be az egesz levelet es csak utana hagyd abba
2019. aug. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
44%
Én mondjuk egy hétig szedtem, mert aztán elszállt tőle a májam, de a következő 1-2 hónapban volt csak pár nap eltérés a ciklus hosszában, nem volt vészes eltérés. De mondjuk te egy héttel tovább szedted. Nőgyógyászt kellene megkérdezni.
2019. aug. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!