Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs kelyhet szeretnék...

Menstruációs kelyhet szeretnék venni de nem tudom melyik az amelyik árban még nem csillagászati de mégis használható és nem rontom vele az egészségemet. Hol érdemes venni?

Figyelt kérdés
Nagyon félek a váltástól, hogy mégse fog bejönni vagy nem tudom jól felhelyezni meg suliorvos szerint egészségtelen is bár ebben kicsit kételkedem. 19/L
2019. aug. 15. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Azért a doki csak tud valamit... A reklámozókkal szemben akik ész nélkül dicsérik ezt a vacakot.
2019. aug. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak logikusan gondold már végig! Annak a vérnek távoznia kellene belőled, ehelyett ott tartod órákig. Biztos nagyon egészséges, igen..
2019. aug. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tampont nem használok csak sima betétet de az nem túl környezetbarát és emiatt gondolkodom a váltásban
2019. aug. 15. 23:04
 4/4 Liz* ***** válasza:

Abszolút megbízható és egészségre ÁRTALMATLAN a kehely. Mivel orvosi szilikonból készül nem tartalmaz allergiás reakciót kiváltó vegyi anyagokat. A tamponnal ellentétben nem szívja magába a természetes hüvelyváladékot, ezáltal kíméli a hüvelyflórát is. Éjszaka nagyon kényelmes, hogy nem kell felkelnem alvás közben, hogy tampont cseréljek.

Hónapok óta használom és nagyon elégedett vagyok vele, ha helyesen van feltéve érezni sem lehet. Televan az internet trükkökkel és hajtogatási technikákkal, Ella videóit nagyon ajánlom! Próbáld ki bátran!:)

2019. aug. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!