Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire utalhatnak ezek a tünetek...

Mire utalhatnak ezek a tünetek? Érdemes felkeresni az orvost?

Figyelt kérdés
Múlt hétvégén kezdtek jelentkezni az alábbi tünetek: a hüvelybemenet körül vöröses színű a bőr, gyulladást tapasztalok a nagyajak egyik oldalán, valamint fájdalmat és viszkető érzést is ezen a területen - mindezt menstruáció előtt közvetlenül kezdtem el tapasztalni és még most menszesz alatta sem múlt el; nem is beszélve az első két nap erőteljes görcseiről és az erős vérzésről sem.

2019. aug. 21. 00:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Gondold végig, hogy történt-e valami új mostanában: új krém, új bugyi, újfajta betét, esetleg uszoda/víz?

Nekem ez úgy hangzik, mintha valami irritálná, de természetesen lehet fertőzés/gomba is.

2019. aug. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ugyanezt tapasztaltam kb 1 éve. viszont kiderült hogy allergia , a pamut bugyi miatt
2019. aug. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!