Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elkaphattam valamit?

Elkaphattam valamit?

Figyelt kérdés
Nyaralni voltunk, a WC-re nem ültem rá, viszont volt egy medence aminek a vize nem a legtisztabb volt... A nemi szervem viszket, és másnak is van hasonló problémája. Használjak hüvelykúpot?

2019. aug. 21. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg fertőzés.
2019. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen.. Tudom nem érdemes így, de neten utána olvastam és én is hüvelygombára gyanakszom.. Nodokihoz mire eljutnék az nagyon sok idő, így hüvelykúpot veszek holnap.. De melyik a jobb canesten kombi vagy a pevaryl? Hogy a legkönnyebb a felhelyezése, mennyi idő mire sikerül "kigyógyulni"? Mi szamit külsőleg alkalmazható területnek?
2019. aug. 21. 20:57
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
magától is elmúlik, semmi komoly
2019. aug. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Magától kevés eséllyel múlik el. Mindenképpen addig kell elkezdeni kezelni, amíg nem lesz rosszabb a helyzet. Szerintem is gomba, az a leggyakoribb. Én 3 vagy 6 napos Canesten hüvelytablettát vettem, illetve mellé Canesten krémet. A tablettát 6 napon át kell lefekvés előtt felhelyezni. Napközben a vivőanyag kifolyik, így érdemes a 6 nap során tisztasági betétet használni. A krémmel pedig a külső részt kell bekenni, én napi kétszer kentem. Tehát az ajkakat és a hüvelynyílást. El kell múlnia a kezelési idő során.
2019. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor ma el is kezdem a kezelését!
2019. aug. 22. 07:55
 6/9 A kérdező kommentje:
Nahát... Az a baj csak krémet kaptam a gyógyszertárba... Kenegetem azzal most egy kicsit aztán ha nem lesz jobb akkor elmegyek másik gyógyszertárba venni hüvelykúpot...
2019. aug. 22. 14:24
 7/9 A kérdező kommentje:
Változtak a panaszaim! Mostmár kevésbé viszket, viszont pisiléskor és üléskor nyomó/enyhén szúró érzést érzek... Ma elmegyek másik gyógyszertárba hüvelykúpot venni, este pedig felhelyezem! Ez úgy mond "normális" érzés?
2019. aug. 23. 12:30
 8/9 szuszi95 válasza:

Isten őrizz a pevaryl kúptól! Én használtam többször is írt fel nekem a dokim, mert én hajlamos vagyok efféle betegségekre sajnos.

Nekem semmit nem ért egyszer sem. Akkor már a canestennel jobban jársz.

2019. aug. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem bevált, helyre jött minden!
2019. aug. 30. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!