Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki hormontartalmú spirált...

Aki hormontartalmú spirált használ, leírná a tapasztalatalát, véleményét? Nagyon drága?

Figyelt kérdés
2019. aug. 22. 07:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt használok. Nekem bevált bár eleinte vérezgettem tőle (ez ismert és nagyon gyakori mellékhatás) de most vagyok a hetedik hónapban és a menzesz már csak pár nap tisztasági betét. Nekem nem fájt a felhelyezés, nem érezzük, minden klassz. Elvben csökkenti a miómám méretét, ezt még nem tudom.

Nagyon drága :( 45 ezer volt. De ha kibír öt évet, olcsóbb mint bármelyik gyógyszer. Betétre már alig költök. Én hormonmentest nem akartam és mióma miatt nem is volt ajánlott eleve. Nekem más hormonális bajom is volt, negyven felett, szóval ezért is ajánlották ezt, nem csak fogamzásgátlónak.

2019. aug. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!