Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bakteriális hüvelyfertőzésre...

Bakteriális hüvelyfertőzésre mi a jó megoldás?

Figyelt kérdés

Sajnos tudom hogy ez a tünetem, mert már elég sokszor elkaptam, aztán újra...a szokásos sűrű, darabos folyás.


Hétfő délután megyek nődokihoz, akkor fog felírni valami antibiotikumot meg kúpot

DE addig valami otthoni kúra, vagy valami természetes szer van rá ami nektek bevált? Nagyon zavaró :(



2019. aug. 24. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
2019. aug. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Sajnos velem is sokszor van ez!!!Tudom pokolian rossz érzés... A canesten kúp+kenőcs egész jól szokott használni nődokiig...bár ennek ezer fajtája lehet a fertőzésnek!!Nekem pl uszodától szokott lenni,de hát úszoként nem tehetek mást ellene....pokoli,de kitartást és jobbulást!!!💖
2019. aug. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy, hogy bakteriális fertőzésed van vagy gombás. A gombára jó a Canesten, Pevaryl Lady, Ginoxin.

A bakteriálisra vagy antibiotikumos kúp, Lactofeel, Betadine kúp jó.

Létezik teszt ennek eldöntésére, ha nem vagy benne biztos, hogy melyik lehet, gyógyszertárban kapható.

2019. aug. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!