Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Legjobb termékenységi kivizsgá...

Legjobb termékenységi kivizsgálás Budapesten?

Figyelt kérdés
tudtok-e jó helyet/dokit/klinikát ajánlani ahol az anovuláció okait vizsgálják ÉS kezelik?

2019. aug. 25. 11:30
 1/1 anonim ***** válasza:

A meddőségi centrumok ilyenek. Ám SEHOL (még magánkórházban és súlyos pénzeket kérő intézetekben) sincs 100%-os kivizsgálás. Rengeteg mindennek magadnak kell utánajárni, olvasni, figyelni, másokkal beszélgetni. Én 100%-iv biztos vagyok benne, hogy endokrinológus segítsége nélkül nem sikerült volna a lombikunk. De oda nem a meddőségi klinikáról küldtek el, hanem magam mentem utána. A dokim rendes volt mert kérte pl a trombózis és immunológiai panelt az első lombik előtt, amit protokoll szerint 2 sikertelenség után kell. Szerencsém volt, mert kiderült a véralvadási zavar, amire vérhigítót kellett szúrnom és ami nélkül elvetéltem volna vagy meg se tapad.

Ezeken kívül ezer és egy ok van amit nem néznek, csak x sikertelenség után, amire már lelkileg meg vagy tépázva.


Ez csak a jéghegy csúcsa, amiket érdemes nézetni, ha felmerül a meddőség lehetősége, vagy csak a nehezített pályás teherbe esés.

- ciklus 3. és 21.napi női hormonsor

- Inzulinrezisztencia vizsgálat

- Pajzsmirigy (TSH, fT3, fT4, anti-TPO, anti-TG)

- petevezető-átjárhatósági

- méhtükrözés vagy 3Ds méh ultrahang

- trombózis panel (Leiden és MTHFR meg még egy másik mutáció, aminek nem jut eszembe a neve)

- infertilitás (immunológiai) panelből a 3as.


Férfi oldalon:

- sima sperma vizsgálat

+ én nézetnék DNS töredezettséget, ROS, HBA, MAR vizsgálatokat

- IR, pajzsmirigy és férfi hormonok

2019. aug. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!