Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek hogy megszabaduljak...

Mit tegyek hogy megszabaduljak a hüvelygombától? Már több mint 1 éve tart

Figyelt kérdés

Már próbáltam az összes canestent, micovagot, gynopevarylt, betadine kúpot, gynoxynt. Jónak jó, de 1-2 hét után visszajön akkor is a gomba. Pedig hüvelyflóra visszaállítót is mindig használtam.

Voltam nőgyógyásznál, mindig vett mintát és mindig Candida albicans. De már ő se tud semmit javasolni (az 5 közül már egyik se akinél voltam). Szexuális partnerem sincs, nem szedek fogamzásgátlót, nem használok tampont, gombaölő intim szappant is napi szinten használok már, pamut bugyikat hordok, amiket mindig gombaölővel mosok ki.

Egyéb ötlet? Már több mint 100.000 forintot kidobtam erre :/



2019. aug. 25. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem évekig volt, kb. 3-4 éven át, én is a fellelhető összes krémet, kúpot végigpróbáltam, meg már egy csomó házi módszert is, szintén rengeteg pénzt költve a gyógyulásomra. Aztán ami végleg segített, az a grapefruit csepp volt, kár hogy ilyen későn találtam rá... kis üveg kb. 1500 Ft a Rossmannban. Adagolása rá van írva, vízbe kell csöpögtetni és meginni. Én valamivel intenzívebben használtam és erősebbre is készítettem, mint az adagolási útmutató ajánlotta. És végre, használt. El se hittem. Azóta nem újult ki. Ha úgy érzem, mintha alakulna valami, megelőzésképpen iszom pár napig és segít. Mindenképp javaslom neked, ha még nem próbáltad!
2019. aug. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már azt is próbáltam, semmit se segített. :(
2019. aug. 25. 16:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Clamydia tesztet csináltass! Lehet, az okozza. Én is évekig jártam dokihoz ilyen miatt, mire végre az egyik megcsinálta ezt a tesztet, ami pozitív lett. Kaptam rá antibiotikumot, amitől elmúlt. Azóta minden oké.
2019. szept. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!