Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sokszor előfordul, hogy a...

Sokszor előfordul, hogy a csiklóm, esetleg a bőr, ami rajta van (annak a belső fele) megduzzad, és fáj, ha hozzányúlok. Néha viszket is, mintha gombás lenne. Elmentem már párszor vele a dokihoz, adott krémet, kúpot, de nem használt. :S Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj vissza a dokihoz és kérj új krémet! Vagy vegyél a gyógyszertárba Canesten combit!
2010. júl. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahh... Canesten kombi nem ér semmit... És rosszabbat teszek vele, ha úgy használom, hogy nem is gombás fertőzés. Légyszi csak olyan válaszoljon, aki ért hozzá, illetve volt már vele is ilyen! Itt találtam használhatónak tűnő válaszokat: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__60728.. Használtam intim lemosót sokáig naponta. Tényleg attól lehet?
2010. júl. 13. 19:27
 3/6 anonim válasza:

Szia!

Ha már ilyen tünetek vannak nálam az mindig gombás fertőzés szokott lenni. Ha a gyógyszertárban kapható Canesten hüvelytabletta nem segít, próbáld ki a Pevaril G3 hüvelykúpot, ezek vény nélkül kaphatók. 3 este felhelyezed őket és 4. napra meggyógyulsz. Más nem nagyon lehet ilyen tünetekkel, nem? Ártani nem ártanak ezek a szerek én szerintem, a Canestent még terhesen is használtam. 1500 körül van a Canesten, a Pevaril kb. 2000, az tuti bejön.Lehet, hogy az első két nap még nem enyhül tőlük, de a 3. tabletta/kúp már teljesen meggyógyít mindig!

2010. júl. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De azt nem értem, hogy az orvos miért nem ad rá semmit? Ha tényleg fertőzésem van, és tejszerű folyásom, viszket is (de ez nagyon ritkán szokott lenni), akkor elmegyek, mondom, hogy ez a bajom, elmondom azt is, hogy ha ez nincs, akkor is fáj a csiklóm, és nem mond semmit, azt mondja, hogy ez jó lesz rá. A fertőzés elmúlik, de a fájás marad. Egyébként sok embertől olvastam itt, hogy neki is ez a baja, és az orvos nem csinál semmit. Természetesen naponta egyszer legalább lezuhanyzom Fa tusfürdővel, nem tudom, az árthat-e neki.
2010. júl. 13. 19:36
 5/6 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy ez a bajom?

[link]

De még nagyon fiatal vagyok, azt írják, ez idős nőknél fordul elő...

2010. júl. 13. 20:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekemis ugyanez van :( szörnyűű.. és énis nagyon nagyon fiatal vagyok
2010. dec. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!