Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most kezdtem el fogamzásgátlót...

Most kezdtem el fogamzásgátlót szedni, de már nem akarok. Baj ha 1 adag után abba hagyom?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el szedni a gestomix 20mg/70mg fogamzásgátlót. Menstruáció első napján kezdtem, ahogy mondta az orvos és írja a papír. Volt vérzésem de a 3.nap felé már nem, csak kicsi és barnás.(2-3napig volt így)

Utána a semmiből elkezdtem vérezni, de másnap csak barna volt megint kis vérrel.(3napig volt)

13.nap hogy szedem és barnás a folyásom még mindig. Azóta jobban kívánom a csokit is, nem tudom éhez van-e köze.

De úgy érzem nem jó hatással van így rám, és nem akarok semmi rosszat magamnak, bánom hogy elkezdtem szedni. A baj, hogy másra hallgattam, mert hogy milyen jó lesz, közben nem is akartam igazán mert azon az elven voltam, hogy sose fogok szedni. (Mensinel 3-4 kis-kozepes pattanás volt féléve mar,(más szerint ez jó lesz rá) de mióta szedem sokkal több).

Szóval: nem akarok szedni.

Ezt már beszédem, de utána ne kezdjek új lapot már? Vagy kerdezzem az orvostól meg? Hogy működik ez? Nem lesz gond, ha 21 napi tabi szedés volt csak és tovább nem szedem?

Más szerint, kell hozzá 2-3 hónap hogy bealljon és jó lesz utána nekem. Igaz?

Nem tudom mitcsinaljak, mi lenne a jobb.



2019. aug. 26. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Szedd végig a levelet,és ne kezdj újat.


Nekem idővel egyre rosszabb lett, nem hogy jobb. Persze ez is csak az én tapasztalatom.

2019. aug. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha ennyire nem akarod szedni, ne szedd. Sokkal többet art, mint hasznal. Szedd be ezt a levelet es hagyd abba.
2019. aug. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha akarsz kérj másik fajta gyógyszert, lehet csak ez nem jó neked.

De ha nem akarod mégsem az első levéllel vagyis az első 21 szemet mostmár szedd végig, utána nyugodtan abbahagyhatod

2019. aug. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
4%

Minek szed valaki ilyeneket?


A kan húzon gumit, ÉS mellette a nő védekezzen másképp: esemény utáni tabi, spermaölő hab, anal, pesszárium, ...

2019. aug. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
Ha azt hiszed a fogamzásgátlót a csokikra találták ki, neked komoly problémáid vannak
2019. aug. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Képzeld, nem hiszem azt, de olvastam egy oldalon, hogy jobban kivánhatja az ételt. Mennyire igaz ezt nem tudom, ezért kérdeztem meg itt, hogy lehet-e emiatt.

A normális válaszolóknak köszönöm.

2019. aug. 26. 16:12
 7/12 A kérdező kommentje:

És ez a folyás normális ilyen esetben?

Vagy gond, ha ilyen?

Akik szedik, jártak így vagy tudják, azok véleményére vagyok kíváncsi.

2019. aug. 26. 16:15
 8/12 anonim ***** válasza:

" A kan húzon gumit".

Te meg vagy a koca ?

SZörnyű hogy ennyire beképzelt legyél.

2019. aug. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én szedtem. Egy idő után folyásom sem volt, vagy csak egy minimális.


Ja, és én olyan farkaséhes voltam a fogamzásgátló szedése alatt, főleg az utolsó hónapokban, hogy azt hittem, nekimegyek az előadónak, ha tovább tartja az órát, és nem jutok el a büfébe kb. azonnal.

2019. aug. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Én csak pár napig szedtem (rendszertelen mensire kaptam), de olyan petefészekgyulladást kaptam tőle, hogy azóta sem hevertem ki, és nem segítenek az antibiotikum kúrák sem. Szóval ha úgy érzed, nem okés, ne szedd.
2019. aug. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!