Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az ilyen mértékű...

Normális az ilyen mértékű fájdalom?

Figyelt kérdés

Régen is nagyon fájt a hasam, ha megjött. De mostanra már szinte elviselhetetlen. Menni kiegyenesedve nem tudok, ha fekszem, még megfordulni vagy felülni is elmondhatatlan fájdalom. Ráadásul, nem is az alhasam görcsöl hanem olyan, mintha a köldököm mögött fájna... Semmilyen görcsoldó nem segít, pedig már végigpróbáltam mindent, ma elkeserédesemben két xiloxot vettem be (tudom, hogy nem egészséges) de semmit nem használt. Képtelen vagyok így teljes értékűen dolgozni vagy tanulni.

Szerintetet ez normális, mással is van ilyen?



2019. aug. 26. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ennyire fájdalmas menstruáció esetén szükség van orvosi kivizsgálásra. Lehet pl. endometriózis.
2019. aug. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
Orvos
2019. aug. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is endometriózisra gondolok. Persze nem biztos, hogy az, de mindenképpen érdemes orvoshoz fordulni.
2019. aug. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 VeraeAloe válasza:
100%
Szia, nekem csak a Cataflam - V használ (víhben oldódó) semmi más, az istennek sem. de még a cataflam dolo sem. Nekem mindig azt javasoltük a dokik, hogy már egy-két nappal azelőtt, hogy megjön kezdjem el azedni a gyógyszert és akkor jó lesz. Ezt ugyan nem csinálom, viszont ha már érzem, hogy kezd fájdogálni a hasam akkor AZONNAL bedobom a cataflam-v-t különben késő bánat la azenvedhetek éjjelnapp
2019. aug. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Eszedbe se jutott hogy orvoshoz fordulj?
2019. aug. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget mindenkinek!!! Megyek is orvoshoz. Igazából azért nem voltam eddig, mert akár hányszor rákérdeztem, mindig azt a választ kaptam, hogy ez ezzel jár, fogadjam el. Két nőgyógyász is mondta már ezt. De én úgy érzem, hogy ez azért már nem az átlagos görcs....

Kíváncsi vagyok mint fognak mondani.

Mégegyszer nagyon köszönöm mindenkinek!!

2019. aug. 28. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!