Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Furcsa, belülről kifelé...

Furcsa, belülről kifelé feszítő alhasi fájdalom mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap este nagyon hirtelen a semmiből jött elő egy eddig nem tapasztalt alhasi fájdalom. Nehéz megmondani milyen érzés volt, mintha belülről kifelé feszített volna valami. Pé és menstruáció között vagyok, kizárt hogy ezek közül bármelyiknek a tünete lett volna, egyikhez sem hasonlított. Volt már valakinek hasonló? Felfázás vagy fertőzés lehet? Soha nem volt még semmilyen fertőzésem, felfázva az életben nem voltam még, azért nem tudom ezek milyen tünetekkel járnak. Bár semmi rendellenes folyásom nincs... Az orvosom jövő hét elején tud fogadni. Akinek van ötlete mi lehet vagy mit lehet tenni ilyenkor annak előre is köszönöm a válaszát :-)
2019. aug. 28. 15:20
 1/1 anonim ***** válasza:

vesekő, vesehomok, hólyaghurut esetleg a leírásod alapján.

illetve terhesség bár nem hinném, hogy ilyen korán jelentkezne hasszurka .

2019. szept. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!