Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Régóta tartó nemi fertőzés. Segítenél?

Sziasztok az lenne a problémám hogy kisgyerekként valahogy elkaptam egy fertőzést és sosem tudtam mi az ezért nem szóltam senkinek és teltek az évek utána elkezdtem keresgélni az interneten és megtudtam hogy fertőzésem van azonban egy idő után azért féltem szólni mert azt hittem hogy az én hibám viszont most szoltam de azt mondtam édesanyámnak hogy csak 1-2 hete van ez a problémám (félek attól hogy leszid hogy miért nem szóltam és miért hazudtam) azonban ez a dolog lassan 6 éve tart és nem tudom hogy milyen gyógyszer mulasztaná el. Tudom hogy el kell momdanom de addig is szeretnék valami konkrét gyógyszert rá. Valaki valamit tudna ajánlani?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fertőzés, nők

2019. aug. 29. 14:00  Privát üzenet  

A válaszok

Menj el orvoshoz, azt ajánlom.

Itt látatlanban szerinted bárki meg tudja mondani, mi bajod?

Nem kell félni, ne halogasd tovább, minél előbb nőgyógyász.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2019. aug. 29. 16:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm szépen!

# 2/5Időpont 2019. aug. 29. 16:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Csak attól félek hogy nem késtem már el vele?

# 3/5Időpont 2019. aug. 29. 16:57 Privát üzenet
Attól függ, milyen. Pl. A Candida fertőzés csak kellemetlen, de maradandó károsodást nem okoz ott lenn.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2019. aug. 29. 17:09 Privát üzenet
Menj el orvoshoz, nincs ebben semmi szégyellni való :)

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2019. aug. 29. 20:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Évek óta tartó hüvelyi fertőzés? Valaki? Teherbe tudok majd esni?
1 éve tartó fertőzés?
Hónapok óta tartó fertőzés?
Egy napig tartó bőfolyás lehet intimfertőzès jele?
Erős antibiotikum kúra után 1,5 hónapja tartó alhasi fájdalom volt már valakinek? Mi lett rá a diagnózis, főleg a megoldás?
Mitől lehet egész ciklus alatt tartó barnás folyás, ha orvos látott, minden negatív, fertőzés sincs, hormontérkép rendben, terhességi teszt negatív? Nagyon zavaró. Soha nem volt még ilyen.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!