Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Régóta tartó nemi fertőzés....

Régóta tartó nemi fertőzés. Segítenél?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a problémám hogy kisgyerekként valahogy elkaptam egy fertőzést és sosem tudtam mi az ezért nem szóltam senkinek és teltek az évek utána elkezdtem keresgélni az interneten és megtudtam hogy fertőzésem van azonban egy idő után azért féltem szólni mert azt hittem hogy az én hibám viszont most szoltam de azt mondtam édesanyámnak hogy csak 1-2 hete van ez a problémám (félek attól hogy leszid hogy miért nem szóltam és miért hazudtam) azonban ez a dolog lassan 6 éve tart és nem tudom hogy milyen gyógyszer mulasztaná el. Tudom hogy el kell momdanom de addig is szeretnék valami konkrét gyógyszert rá. Valaki valamit tudna ajánlani?

2019. aug. 29. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Menj el orvoshoz, azt ajánlom.

Itt látatlanban szerinted bárki meg tudja mondani, mi bajod?

Nem kell félni, ne halogasd tovább, minél előbb nőgyógyász.

2019. aug. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen!
2019. aug. 29. 16:57
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak attól félek hogy nem késtem már el vele?
2019. aug. 29. 16:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen. Pl. A Candida fertőzés csak kellemetlen, de maradandó károsodást nem okoz ott lenn.
2019. aug. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, nincs ebben semmi szégyellni való :)
2019. aug. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!